Rexva Karbon Film

Karbon film ısıtıcı camilerde veya evlerde halı-parke altına döşenir. Karbon ısıtma filmleri 50cm– 80 cm enlerindedir.     
Karbon film rexva
Camilerde çoğunlukla 80 cm.lik ısıtıcı filmler kullanılır. 80 cm.lik ısıtıcı filmlerin metre/tül ısıtma güçleri 220 – 240 Watt  dır.
Halı altı cami ısıtma filmlerinin içerisinde ısıtıcı rezistans yada kablo bulunmaz. Manyetik alan oluşturmadığından sağlık açısından çok uygundur hatta ağrıyan ayakların ağrılarının giderilmesinde faydalıdır.

Firmamızın ısıtıcı filmleri Güney Kore’den ithal edilmektedir.Isıtma filmlerinin gücü 180Watt,220 Watt / m2 ile 240 Watt / m2 arasındadır. Isıtıcı filmler cami halı altı ısıtma yanında ev , ofis ısıtılmasında , kapalı balkon parke altı ısıtılmasında , kış bahçesi ısıtılmasında , spor salonu ve restoran ısıtılmasında da kullanılır.

Bina ısıtılması yanında muhtelif ürünler halinde de satışa sunulmuştur. 

Karbon film yerden ısıtma sistemi kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada, seralarda ,iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır. Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır.Parke altı uygulamada, 32.sınıf ısıya dayanıklı parke tercih edilmelidir.Karbon ısıtıcı filmlerimiz, çıplak korunmasız olarak kullanılamaz.
 

Karbon ısıtıcı filmleri ile tüm dünyada büyük bir ihracat ağı olan Rexva  2004 yılında kurulmuş son derece güvenilir , yüksek teknoloji bilgisine sahip , uluslararası ün yapmış , kalite kontrol ve ürün geliştirmede çok başarılı lider bir kuruluştur.% 80 oranında ağırlıkta cami ve ibadethaneler olmak üzere değişik sektörlerde Rexva ısıtıcı filmleri ile uygulamalar yapmaktayız.

Karbon ısıtıcı film ,gümüş ve karbon taneciklerinin iki polietilen tabaka arasına lamine edilmesinden oluşur. 1mm 'den daha incedir ve elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirmektedir. Filmleri yüksek ısı iletkenliğe sahiptir.Mükemmel esneklik sayesinde , montajı kolay , hızlı ısıtma ve diğer elektrikli ısıtıcılara göre % 50 daha ucuz ısıtıcı bir filmdir. Zemin kaplama malzemeleri ve izolatör arasına yerleştirerek uygulaması yapılır.

KALİTE BELGELERİ ;  ISO9001 , ISO14000 , CE başta olmak üzere , UL (ABD elektrik güvenlik Belgelendirme), NRTL (Kuzey Amerika elektrikli güvenlik Belgelendirme), GOST (Rusya elektrikli güvenlik sertifikası) , UKR TEST (Ukrayna elektrik güvenlik Sertifikası)  ve uluslararası laboratuarların testlerinden geçmiş bütün sertifikalara sahip olan ürünleri ile mükemmelliğini kanıtlanmıştır.

 

 Rexva / Karbonik ısıtma filmleri
180W , 200W, 220W ,240W 
Firmamızın ısıtıcı filmleri Güney Kore’den ithal edilmektedir.
 

 

Bizimle iletişime geçin