Hakkımızda

Yerden Isıtma sistemleri ile konfor, tasarruf ve verimlilik ilkesine dayalı modern ısıtma konseptini uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetle sizlere sunuyoruz..
 

Şirketimiz  İstanbul merkezli faaliyet göstermektedir. Ancak zaman içerisinde faaliyet alanı olan zemin kaplama ve ısıtma sistemlerinde Türkiye çapında hizmet vermeye başlamıştır. Kendi ithalatı olan elektrikle çalışan KARBON FİLM  ile laminat ve halı altıdan zemin ısıtma sistemlerinin satışını ve uygulamasını yapmaktadır. Şimdilerde ise Türkiye pazarında ısıtmada tamamen yeni ve devrimci bir sistem olan KARBONRAY 'ın satışını yapmaktadır. 

Çalışma ilkelerimiz; müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin, mümkün olan en doğru ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Karbonray Yerden Isıtma Sistemleri; tüm ürün ve hizmetlerine garanti vermektedir. Kendimizden kaynaklanan hataları, müşterimizle diyalog içerisinde telafi ederek gidermekteyiz. Bu garanti, yasal zorunlulukların ötesinde bizler için bir anlayış ve etik sorunudur.

Uluslararası Kalite...

Tüm ürünlerimiz Türkiye kalite sertifikalı ve çok sayıda uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

KARBON FİLM ISITICI ile Türkiye çapında bir çok villa, çiftlik evi, cami, cemevi, dergah ve derneklerin ısıtmasını yaptık. Şimdi bu sistemi ısıya, suya, yıpratıcı dış etkenlere daha dayanıklı ve çok daha az elektrik enerjisi tüketen KARBONRAY ile geliştirip kızılötesi ısınma sistemlerini Türkiye ile tanıştırıyoruz.

Ekibimiz elektrikli ısıtma sistemlerinde tasarımcı düzeyinde deneyimlidirler. Karmaşık elektrik işlerinde ve teknolojik parametrelerin analizinde uzman olmaları sebebiyle yapılan keşif sonrası sorularınızın tamamına cevap bulabilirsiniz.

Neden KarbonRay ekibi?

  • Ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sağlar.
  • Sistemin önceliklerini ve özelliklerini anlamanıza yardımcı olur.
  • İhtiyaç duyulan malzemeyi ve miktarını doğru hesaplayarak israftan korur.
  • Zemin ısıtma sisteminde 5 yıl garanti ve sürekli destek sağlar.
  • Profesyonel ekibiyle ücretsiz danışmanlık hizmeti verir.
 
İşimizi seviyoruz.....
 
 
 

Bizi arayın!iletişim.

ile bir site kur

  • Tamamen ücretsiz
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode.com.tr ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!