Kış Bahçesi Isıtma

Kapalı Balkon Isıtma / Kış Bahçesi Isıtma
KARBONİK FİLM İLE KIŞ BAHÇESİ ZEMİN ISITMA    
 kış bahçesi ısıtma 
 
Elektrikli Yerden Isıtmada SON TEKNOLOJİ...
KARBONİK BALKON VE KIŞ BAHÇESİ ISITMA
 
 
Karbonik filmle zemin ısıtma kullanılan kapalı balkonlarda yada kış bahçelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri halı yada parke ile kapatılır.   
Yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar. 
Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar.
 
Kapalı balkon yada kış bahçesi zemin ısıtma sistemlerinde duvar tipi termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.
                      
Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. 
Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel alüminyum folyolu yalıtım döşemekteyiz,üzeri 200 mikron aluminyum kaplı bu malzeme ısı yalıtımı sağlar .
 
Kullanılan balkon yada kış bahçelerini ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır.
 
Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.  
Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.
 
Eğer küçük bir balkonunuz yada kış bahçeniz varsa sizin ölçülerinize göre karbonik ısıtma filmlerimizi hazırlayıp kargo ile ulaştırıyoruz. 
Fiyat teklifi ve bilgi almak için uygulanacak alanın enxboy ölçüleri ve bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte info@karbonray.com adresine mail gönderebilirsiniz.

 

 

ile bir site kur

  • Tamamen ÜCRETSİZ
  • Yüzlerce tasarım
  • Son derece kolay

Bu website Webnode ile oluşturulmuştur. Bugün ücretsiz kendi siteni oluştur!